Vítejte na stránkách společnosti IDEALFENSTER, a.s.

Vyrábíme plastová a hliníková okna, dveře, rolety, zimní zahrady, rolovací garážová vrata, automatické dveřní systémy, prosklené fasády, slunolamy, zábradlí a zasklívání balkonů.

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby. Ve všech našich obchodních zastoupeních Vám zajistíme návštěvu obchodních zástupců.

Novinky:

Pergola ALARIS PLACEO

Pergola ALARIS PLACEO tvoří jedinečný prvek plnící funkci stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Je navržena v minimalistickém designu s rovinnou střechou a ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce.

AVANTIS 95

NEJVHODNĚJŠÍ OKNA A DVEŘE PRO PASIVNÍ DOMY

Avantis 95 představuje vynikající systém hliníkových oken a dveří vhodným zejména pro budovy s vysokými nároky na tepelnou izolaci, výškové budovy a budovy se zatížením extrémními klimatickými podmínkami:

Uw= 0,8 W/m2K (1,23 x 1,48; Ug = 0,7 W/m2K - passive house standard)
Uf = 0,63 - 0,31 W/m2K
WWA třídy C5 / E1950 / 4
blower door test 0,18 m3/hm2 (50 Pa)

Maximální tepelná izolace: na základě certifikace instituty IFT* a Passive house institut** je označen jako komponent vhodný pro pasivní domy (Passive House Suitable Component)

Bezkonkurenční nový systém ARTLINE

ARTLINE - LIGHT IS MORE

„Více světla!"

Goethova údajná poslední slova by nemusela být nikdy vyřčena, kdyby již tenkrát existoval ARTLINE od SAPA Building System.

A92 BR

PRO BUDOVY SE ZVÝŠENÝM BEZ PEČNOSTNÍM RIZIKEM

A92 BR je ideálním řešením pro průstřelu odolné aplikace. Jedná se o tepelně izolovaný systém pro fixní zasklení otvorů, oken, dovnitř i ven otvírajících se dveří se stavební hloubkou rámu 92mm a stavební hloubkou křídla 102mm.

Odolnost proti průstřelu je certifikována striktně dle EN1522 a zkušební metody dle EN1523.

Profil Ideal 8000

ENERGETICKY ÚSPORY PLUS POHLEDNÝ DESIGN

Ideal 8000 je profilový systém se stavební hloubkou 85mm. Souhrou velké stavební hloubky s pohledným designem vznikl okenní systém, který je nejen energeticky úsporný, ale i vzhledové na nejvyšší úrovni. Velká stavební hloubka, jakož i šestikomorová konstrukce zajišťují optimální tepelnou izolaci a příjemné ticho ve vašem domě. Zvolte si bezpečí a příjemnou atmosféru bydlení.

Slunoramy

PROTISLUNEČNÁ OCHRANA: LAMELY

Systém protislunečné ochrany pro fasády. Systém lisovaných hliníkových lamel umožňuje regulaci světla obsahujíc významné úspory při vnitřním chlazení budov, a to vytvářením zastíněných zón, které snižují energetický dopad na tyto zóny.

Ve snaze vyhovět nejrozličnějším potřebám existují lamely v různých velikostech, takže je možné jich použít ve všech typech projektů.

Vlepování izolačních skel Inovace a ne imitace

Věrní tomuto mottu rozvinul aluplast® dále techniku oken. Vlepování izolačných skel, přihlášené jako patent, které umožňuje stabilizaci okenního křídla bez doposud používané ocelové výztuhy je jedinečné nejen na německém, ale i na evropském trhu. Vlepování izolačních skel je k dispozici v sériích IDEAL 4000, 5000, 6000, 7000 a 8000.

Základní ventilace Basic Air Plus

Plesnivění na stěnách domů či bytů vzniká tehdy, když je stavba dlouhodobě vlhká a nemůže řádně vysychat. Kromě vady na vzhledu stěn místnosti představují plísně také zdravotní rizika. Důvodem pro tvorbu plísní je nedostatečná tepelná izolace nebo špatné provedení stavby, chybějící odvětrávání, nevhodná vnitřní izolace či vysoká vlhkost (vlhkost stavebního materiálu nebo špatné větrací návyky).

Přihlásit se k odběru IDEALFENSTER, a.s. RSS