Artline

„Více světla!"

Goethova údajná poslední slova by nemusela být nikdy vyřčena, kdyby již tenkrát existoval ARTLINE od SAPA Building System.

Sklo je jedním z dominantních stavebních materiálů moderní architektury. Poskytuje výhled do přírody a zároveň chrání před vnějšími vlivy jako je vítr, déšť a mráz. Může však sloužit i jako designový prvek. Svojí lehkostí a průhledností se stalo neodmyslitelnou součástí našich domovů. Nic by tu nepřekáželo více než masivní rámy, které brání výhledu a zadržují denní světlo. ARTLINE , nový posuvný systém společnosti SAPA Building System zajišťuje svým až tři metry vysokým bezrámovým křídlem, které sahá od země po strop, pocit slunného a vzdušného bydlení.

Vysoce účinné tepelné vlastnosti. Uw = 0,85 W/m2kK*, nepropustnost vody (EN12207) E750, propustnost větru (EN12208) třída 4 a odolnost proti větru (EN12210) C3.

*Ug=0,7 W/m2K, Rozměry 4000x2600 mm

Hliníkový rám ARTLINE má veškeré vlastnosti kvalitního stavebního prvku. Poskytuje vysokou bezpečnost a stabilitu, aniž by překážel ve výhledu. Upevněn do země nabízí maximální pohodlí, aniž by docházelo k zadrhávání, a ponechává dostatek místa pro designové prvky ze skla. Jeden rám má nosnost až 250 kilogramů a přitom je lehce udržitelný.

„LIGHT IS MORE" - motto ARTLINE.

Zpracovatelé hliníkových profilů dodávající ARTLINE: