Doplňkové systémy

Doplńkové systémy zahrnují různé typy zábradlí, sítě proti hmyzu a zastínění proti slunci. Kompatibilita se všemi typy hliníkových systemů IDEALFENSTER je samozřejmostí.

Tango

Sloupková zábradlí s hliníkovým designem s vertikálními nebo horizontálními sloupky nebo panely. Možnost použití na sloupková zábradlí, nástěnná madla nebo balustrády.

Kulaté symetrické madlo s průměrem 60 mm. Balustry o rozměrech 48 x 25 mm s centrálním kanálkem pro šroub.

Systém Tango byl oficiálně testován nezávislou organizací CEBTP a zaručuje optimální bezpečnost.

Eureka

Hliníkové profily na sítě proti hmyzu, které je možné osadit na všechny systémy otočných a posuvných oken a dveří Sapa Building System.

Systém Eureka je možné instalovat nebo vyjímat v závislosti na ročním období, čímž se usnadňuje manipulace ze strany uživatele. Systém obsahuje rozšíření pro pevná okna, otočné dveře, posuvná okna a posuvné dveře.

Má osazeno magnetické těsnění pro automatické uzavírání dveří. Síť proti hmyzu je možné umístit tak, aby nekolidovala s okenicemi s kolečky nebo slunečními clonami.

Solar Shading

Systém pro pevné sluneční zastínění prosklených fasád. Obsahuje tři typy lamel -box, luk a křídlo, dodávané standartně ve dvou šířkách 190 mm a 300 mm a veškeré příslušenství. Slunolam lze montovat ve svislém i vodorovném provedení, lamely mohou být průběžné, přerušené s koncovkami nebo prefabrikované jako boxy. Délka lamel lze dodat libovolná od 3,5 do 7 m.

Systém umožňuje kotvení do samostatné konstrukce stojící na základu nebo zavěšené shora, ale může být přímo integrován do
fasádního systému.

V rámci systému lze vytvořit i pochozí kontrolní lávky.

více informací