Dveřní kování

Společnost Hoppe byla založena roku 1952 v Německu. Dnes se stará o cca. 3000 pracovníků v celkem 11 pobočkách na území Německa, Anglie, Francie, Itálie, Švýcarska, České republiky a USA. Kontinuální růst založený na inovační technice a strategický přístup učinily z podniku vedoucí sílu na evropském trhu a daly značce Hoppe její dobrý zvuk.

Paleta vyráběného kování zahrnuje celou šířku standardního kování pro vnitřní dveře přes kování pro domovní a bytové dveře, požární a únikové dveře, profilové dveře, okenní kliky a rovněž technické příslušenství pro montáž a speciální řešení. Příslušenství zahrnuje všechny výrobky potřebné k bezproblémové montáži kování, jako např. vrtací šablony, upevňovací systémy, šrouby, vrtáky a zahlubovače, čtyřhrany a mnoho dalšího.

Design a funkce klik Hoppe jsou schopné uspokojit každý zařiozovací styl, ať již se jedná o soukromé nebo veřejné prostředí. Výrobní postupy, které jsou založeny na nejmodernějších technologiích, zaručují splnění příslibu kvality obsaženého ve jménu Hoppe, příslibu dodávat přesně na správné místo výrobky odpovídající potřebám a s atraktivním poměrem ceny k užitné hodnotě.

"Dotýkat se kvality přínáší potěšení" a vede k jistotě, že jste si vybrali správnou kliku. Nejpřísnější kontroly zaručují, že výrobu opustí jen produkty splňující kvalitativní požadavky. Racionální interpretace nároků na kvalitu, konformita s platnými předpisy a především blízkost zákazníka jsou jen některá z důležitých kritérií, podle kterých se Hoppe řídí.