Dveřní výplně

Společnost Top Sign byla založena v roce 1993. Náplň její činnosti tvoří výroba akrylátových dveřních výplních do plastových a hliníkových profilů a rovněž výroba mobilních sanitárních boxů a sanitárních stěn.

Dveřní panely vyráběné v České republice firmou Top Sign jsou z vícevrstvé sendvičové desky složené z několika druhů materiálů. Vnější část z obou stran tvoří vakuově tvářené plastové desky o síle 1,5 mm ( RAL 9003 ) nebo 2 mm ( RAL 9016, Zlatý dub ) z materiálu ABS s vrchní vrstvou akrylátu (PMMA). Díky tomuto povrchu jsou vyráběné dveřní výplně barevně stálé a více odolné proti mechanickému poškození. Vakuově tvářený ornamentní rámeček na této pohledové desce přináší dveřní výplni homogennost, což je pozitivní především pro údržbu a životnost dveřní výplně.

Vnitřní část - jádro sendviče - je tvořena v základním provedení z extrudovaného polystyrenu Jackodur, jehož vlastnostmi jsou vysoká pevnost, významně potlačeny vlivy stárnutí, výborné tepelně izolační a zvukové vlastnosti. Materiál je speciálně drážkován pro lepení a lisování těchto panelů, což umožňuje optimální a správný postup při výrobě a zvyšuje tak životnost výplně. Jádro lze, dle potřeb zákazníka, doplnit o jednostranné či oboustranné výztuhy z hliníkového nebo ocelového plechu.

Též lze volit z dalších variant složení jádra, např. vícevrstvé vodovzdorné překližky, klasického bílého tvrzeného polystyrenu včetně kombinací s výztuhami.