Markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.

 

Výsuvné markýzy

Výsuvné markýzy DIMA
Markýza DIMA patří do skupiny kloubových výsuvných markýz.Nabízí optimální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou.Můžete volit mezi otevřeným provedením, nebo provedením s krycí stříškou, která látku na hřídeli chrání před prachem a vlivy počasí. Konstrukce markýzy jestandardně dodávána v bílé barvě, s možností dále vybírat z osmi barev v základní ceně. Ovládat markýzu lze ručně nebo motoricky.

více informací

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy SCRIGNO
Markýza SCRIGNO s kazetou o rozměru 213 x 132 mm látku chrání před prachem a vlivy počasí. Uzavřená kazeta působí na budově elegantním vzhledem a pohledově neruší fasádu domu. Konstrukce markýzy je standardně dodávána v bílé barvě, dále je možno vybírat z dalších osmi barev v základné ceně. Markýzu je možno ovládat ručně nebo motoricky.

více informací