Novinky

Pergola ALARIS PLACEO

Pergola ALARIS PLACEO

Pergola ALARIS PLACEO tvoří jedinečný prvek plnící funkci stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Je navržena v minimalistickém designu s rovinnou střechou a ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce. V zavřené poloze díky unikátnímu tvaru střešních profilů dokonale odvádí dešťovou vodu a zajišťuje tak udržení suchého prostředí v prostoru pod pergolou. Elektromechanické polohování střešních lamel přináší vysoký komfort ovládání a umožňuje přesné nastavení míry odstínění, resp. množství pronikajících slunečních paprsků. K zajištění dokonalé odolnosti je pergola PLACEO vyrobena z pevné hliníkové slitiny s komponenty z nerezavějící oceli. Tím je garantována jednak odolnost vůči atmosférickým vlivům a korozi, ale i dlouhá životnost systému

K zajištění dokonalé odolnosti je pergola PLACEO vyrobena z pevné hliníkové slitiny s komponenty z nerezavějící oceli. Tím je garantována jednak odolnost vůči atmosférickým vlivům a korozi, ale i dlouhá životnost systému.

AVANTIS 95

AVANTIS 95

NEJVHODNĚJŠÍ OKNA A DVEŘE PRO PASIVNÍ DOMY

Avantis 95 představuje vynikající systém hliníkových oken a dveří vhodným zejména pro budovy s vysokými nároky na tepelnou izolaci, výškové budovy a budovy se zatížením extrémními klimatickými podmínkami:

Uw = 0,8 W/m2K (1,23 x 1,48; Ug = 0,7 W/m2K - passive house standard)
Uf = 0,63 - 0,31 W/m2K
WWA třídy C5 / E1950 / 4
blower door test 0,18 m3/hm2 (50 Pa)
Maximální tepelná izolace: na základě certifikace instituty IFT* a Passive house institut** je označen jako komponent vhodný pro pasivní domy (Passive House Suitable Component).
Avantis 95 je robustní systém umožňující zhotovení otvíravých částí až do hmotnosti 170kg
Stavební hloubka rámu je pouze 95mm - představuje extrémně nízkou hodnotu pro konstrukce ve standardu passive house
Možnost zhotovení velkých otvíravých částí: křídla s výškou do 2400mm a šířkou do 1600mm
Možnost vkládání 3-skel (tepelně izolačních panelů) se zasklívací tloušťkou až do 62mm
Velký rozsah možných řešení a konfigurací:
otvíravá, otvíravo-sklopná, sklopně-otvíravá, sklopná a fixní okna
kombinovaná okna

Bezkonkurenční nový systém ARTLINE

ARTLINE - LIGHT IS MORE

„Více světla!"

Goethova údajná poslední slova by nemusela být nikdy vyřčena, kdyby již tenkrát existoval ARTLINE od SAPA Building System.

Sklo je jedním z dominantních stavebních materiálů moderní architektury. Poskytuje výhled do přírody a zároveň chrání před vnějšími vlivy jako je vítr, déšť a mráz. Může však sloužit i jako designový prvek. Svojí lehkostí a průhledností se stalo neodmyslitelnou součástí našich domovů. Nic by tu nepřekáželo více než masivní rámy, které brání výhledu a zadržují denní světlo. ARTLINE , nový posuvný systém společnosti SAPA Building System zajišťuje svým až tři metry vysokým bezrámovým křídlem, které sahá od země po strop, pocit slunného a vzdušného bydlení.

A92 BR

A92 BR

A92 BR je ideálním řešením pro průstřelu odolné aplikace. Jedná se o tepelně izolovaný systém pro fixní zasklení otvorů, oken, dovnitř i ven otvírajících se dveří se stavební hloubkou rámu 92mm a stavební hloubkou křídla 102mm.

Odolnost proti průstřelu je certifikována striktně dle EN1522 a zkušební metody dle EN1523.

Systém A92BR byl vyvinut pro budovy a pracoviště se zvýšeným bezpečnostním rizikem:

ambasády a vládní budovy, bankovní a poštovní instituce, věznice a policejní, stanice, armádní objekty, armádní objekty, soudní budovy, kongresová centra, noční kluby, letiště.

Profil Ideal 8000

  Ideal 8000 je profilový systém se stavební hloubkou 85mm. Souhrou velké stavební hloubky s pohledným designem vznikl okenní systém, který je nejen energeticky úsporný, ale i vzhledové na nejvyšší úrovni. Velká stavební hloubka, jakož i šestikomorová konstrukce zajišťují optimální tepelnou izolaci a příjemné ticho ve vašem domě. Zvolte si bezpečí a příjemnou atmosféru bydlení.

 

Slunolamy

Protislunečná ochrana: Lamely

Systém protislunečné ochrany pro fasády. Systém lisovaných hliníkových lamel umožňuje regulaci světla obsahujíc významné úspory při vnitřním chlazení budov, a to vytvářením zastíněných zón, které snižují energetický dopad na tyto zóny.

Ve snaze vyhovět nejrozličnějším potřebám existují lamely v různých velikostech, takže je možné jich použít ve všech typech projektů.

Vlepování izolačních skel

Vlepování izolačních skel Inovace a ne imitace

Věrní tomuto mottu rozvinul aluplast® dále techniku oken. Vlepování izolačných skel, přihlášené jako patent, které umožňuje stabilizaci okenního křídla bez doposud používané ocelové výztuhy je jedinečné nejen na německém, ale i na evropském trhu. Vlepování izolačních skel je k dispozici v sériích IDEAL 4000, 5000, 6000, 7000 a 8000.

Základní ventilace Basic Air Plus ®

Vyvinuli jsme samostatně pracující Basic Air Plus® ventilaci, která si sama řídí výměnu vzduchu dle stávajících podmínek v místnosti a tím zajišťuje snížený odběr energie i při hygienických větracích podmínkách.

více informací