Okenní systémy

Systém Energeto®

ENERGETO 8000

energeto® 8000 s 85mm stavební hloubkou byl koncipovaný speciálně pro segment novostavby a presvědčí nejlepšími tepelnoizolačními hodnotami. 85 mm- systém je dostupný v designu Classic-line a okouzlí svými rovnými líniemi. Mimo toho dosahuje nevídanou Uf hodnotu 0,94 W/m2K.

Více informací


IDEAL 8000

Profil Ideal 8000
Ideal 8000 je profilový systém se stavební hloubkou 85mm. Souhrou velké stavební hloubky s pohledným designem vznikl okenní systém, který je nejen energeticky úsporný, ale i vzhledové na nejvyšší úrovni. Velká stavební hloubka, jakož i šestikomorová konstrukce zajišťují optimální tepelnou izolaci a příjemné ticho ve vašem domě. Zvolte si bezpečí a příjemnou atmosféru bydlení.

Více informací

IDEAL 5000

Profil Ideal 5000
5 komorový systém, vylepšený o středové těsnění. Tento profil je možno použít v mnoha rozdílných barevných a formátových variantách. To znamená v obloucích i šikminách.

Více informací


IDEAL 4000

Profil Ideal 4000
Plastová okna vyrobená z tohoto profilu představují rozumnou investici do Vašeho bydlení nejen díky vlastní perfektní kvalitě, ale také proto že patří k těm nejvíce objednávaným. Tento Profil zajišťuje výbornou hlukovou i tepelnou izolaci.

Více informací