Posuvné systémy

Hliníkové systémy IDEALFENSTER pro posuvná okna a dveře s kolejnicemi z nerezové oceli. U všech typů doporučujeme pre-anodizaci v případě použití v agresivním prostředí.

Artline

„Více světla!"

Goethova údajná poslední slova by nemusela být nikdy vyřčena, kdyby již tenkrát existoval ARTLINE od SAPA Building System.

Sklo je jedním z dominantních stavebních materiálů moderní architektury. Poskytuje výhled do přírody a zároveň chrání před vnějšími vlivy jako je vítr, déšť a mráz. Může však sloužit i jako designový prvek. Svojí lehkostí a průhledností se stalo neodmyslitelnou součástí našich domovů. Nic by tu nepřekáželo více než masivní rámy, které brání výhledu a zadržují denní světlo. ARTLINE , nový posuvný systém společnosti SAPA Building System zajišťuje svým až tři metry vysokým bezrámovým křídlem, které sahá od země po strop, pocit slunného a vzdušného bydlení.

Confort 160

Confort 160 je tepelně izolovaný systém pro posuvné dveře s hloubkou rámu 160 mm (dvojkolejná verze). Systém je součástí modulárního konceptu se zaměnitelnými součástmi, umožňující integraci dveří a oken všech typů do různorodých hliníkových konstrukcí a typů staveb.

Systém umožňuje provedení rozměrných zasklených ploch beze ztráty komfortního ovládání. Příjemného a trvanlivého užívání je dosaženo díky systémovým pevným profilům, zamykacím systémům, nerezovým tandemovým pojezdům a nerezovým kolejničkám. Projekční možnosti zahrnují použití skrytého prahu v rovině s podlahou, širokou škálu zasklívacích lišt a tvarů klik.

Confort 125

Systém s přerušením tepelných mostů na liníkové dveře s liftslide nebo posuvným křídlem s 1, 2 nebo 3 kolejnicemi, je součástí modulárního konceptu Eurosystem.

Tepelná izolace pomocí 24mm dlouhých polyamidových pásků vyztužených sklolaminátovými vlákny.

Kombinace silných profilů a promyšleného systému pojezdů z nerezové oceli uspořádaných za sebou, umožňující u posuvné verze realizaci velkých prosklených ploch (max. výška: 2,5 m) se
zárukou nepřetržitého lehkého a snadného rovozu. Každé křídlo má maximální nosnost 240 kg !

Verze lift-slide má nosnost až 300 kg na křídlo s maximální výškou 2,8 m.

Maestro TR

Maestro TR
Posuvný systém pro okna a dveře. Až 9-ti křídlé posuvné dveře, rámy až se třemi kolejnicemi. Pojezdy a kolejnice jsou z nerezu. Pre-anodizace je doporučena pro použití v agresivním prostředí.

 

 

Maestro TH

Maestro TH
Posuvný systém s přerušeným tepelným mostem. Až 9-ti křídlé posuvné dveře, rámy až se třemi kolejnicemi. Tepelná izolace dvou nebo tříkomorového systému je zajištěna pomocí polyamidových pásků vyztužených 25% sklolaminátovými vlákny. Pojezdy z nerezu. Nerezová kolejnice. Pre-anodizace je doporučena pro použití v agresivním prostředí. Možnost dvoubarevného provedení.