Příslušenství

Předokenní a nadokenní rolety

Nabízíme kompletní sortiment předokenních a nadokenních rolet jak pro novostavby tak pro dodatečnou montáž. Předokenní a nadokenní rolety nabízíme v široké škále barev. Použití nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního PVC a velmi odolného hliníku a nejmodernější výrobní technologie zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost těchto výrobků.

více informací

Minirol Screen

Minirol screeny jsou elegantní, moderní a cenově příznivá možnost, jak dokonalým způsobem zastínit okna na všech typech budov, zvýší Vám obytný komfort a zároveň sníží fakturu na energii. Minirol screeny jsou určeny především pro exteriérové zastínění, které se provádí pomocí speciální textilie s téměř neomezenou životností a širokou škálou barevných odstínů. Tato textilie zamezí prodkému slunečnímu záření, průniku tepla i nežádoucím pohledům, a přitom ...

více informací

Žaluzie

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

více informací


Síťky proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

více informací

Střešní okna

Střešní okna KUBESO jsou určena k pevnému zabudování do šikmé střešní konstrukce o sklonu 25o - 85o, za účelem prosvětlení a odvětrání podkrovních místností. Jsou řešena jako okna kyvná.

více informací

 

Vnitřní a vnější parapety

Pro výrobu PVC parapetů se používají výhradně nerecyklované komponenty. Jako výchozí surovina se používá materiál pro výrobu okenních profilů. Povrch je potažen dekorativní CPL laminátovou folií. Pouze za dodržení těchto základních předpokladů se dají...

více informací

Madla

Firma Beryl patří mezi osvědčené dodavatele vysoce kvalitních madel, které naleznou své využití u širokého spektra staveb.

Madla od společnosti Beryl jsou vyráběná z tenkostěnných nerezových trubek z oceli o průměru 30 mm tvářením za studena (ohýbáním) na spec. stroji.

více informací

Dveřní výplně

Dveřní panely vyráběné v České republice firmou Top Sign jsou z vícevrstvé sendvičové desky složené z několika druhů materiálů. Vnější část z obou stran tvoří vakuově tvářené plastové desky o síle 1,5 mm ( RAL 9003 ) nebo 2 mm ( RAL 9016, Zlatý dub ) z materiálu ABS s vrchní vrstvou akrylátu (PMMA).

více informací

Dveřní kování

"Dotýkat se kvality přínáší potěšení" a vede k jistotě, že jste si vybrali správnou kliku. Nejpřísnější kontroly zaručují, že výrobu opustí jen produkty splňující kvalitativní požadavky. Racionální interpretace nároků na kvalitu, konformita s platnými předpisy a především blízkost zákazníka jsou jen některá z důležitých kritérií, podle kterých se Hoppe řídí.

více informací

Bezpečnostní vložky zámků

Eurocylindrické zámkové oboustranné vložky Mul-T-Lock jsou určeny do zadlabacích zámků exteriérových a interiérových dveří. Vložky rozměrově odpovídají českým a evropským normám a jsou plně kompatibilní s běžně používanými zadlabacími zámky.

více informací

Automatické dveřní systémy, stavěče dveří

Dveřní zavírače GEZE jsou vzorovým příkladem krásy tvaru a funkčnosti. Znamenitě se opticky začleňují do každého architektonického řešení a poskytují nejvyšší úroveň. Po celá desetiletí slouží bezpečně, spolehlivě a nenáročně s ohledem na svoji údržbu. Dveřní zavírače GEZE seriově obdržíte v barvě stříbrné, tmavě bronzové nebo bílé.

více informací

Poštovní vhozy instalované do dveří

Dodáváme tepelně izolované vhozy na dopisy od něměcké společnosti Dr.Hahn. Jedná se o univerzální vhoz tvaru válce s průchozím otvorem, který díky silikonovému těsnění, nerezovým pružinám a použití plastových dílů nejen dokonale tepelně izoluje, ale zabraňuje také pronikání prachu a průvanu do místnosti.

více informací