Rolety

Předokenní a nadokenní rolety


Firma Building Plastics je přední světový výrobce hliníkových válcovaných lamel, PVC a hliníkových vytlačovaných lamel a dalších komponentů pro výrobu předokenních rolet, rolovacích garážových vrat, rolovacích mříží, pevných a rolovacích sítí proti hmyzu.

 

 Na žádném domě by neměly chybět venkovní předokenní rolety. Je mnoho dobrých důvodů proč tyto rolety instalovat právě u Vás:

  • snižují náklady na energii o více jak 40%
  • zabraňují škodám způsobeným silným větrem nebo bouří
  • ochrání Vás před nezvanými návštěvníky
  • umožní Vám klidný spánek bez rušivých okolních vlivů

 

Nabízíme kompletní sortiment předokenních a nadokenních rolet jak pro novostavby tak pro dodatečnou montáž. Předokenní a nadokenní rolety nabízíme v široké škále barev. Použití nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního PVC a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou izolační pěnou), a nejmodernější výrobní technologie zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost těchto výrobků.
Předokenní rolety Building Plastics se budou dobře vyjímat na každé budově, kde je možné je použít pro nejrůznější účely: na okna, dveře, garážová vrata, výkladní skříně, ....

Rolety - CLASSIC BP

Rolety CLASSIC jsou doporučovány především pro dodatečnou montáž, kde už není možnost, případně nutnost zednických úprav. Jedná se o jedinou možnost řešení pro dokončené stavby bez nutnosti stavebních úprav či výměny oken.

Rolety - FASADE BP

Speciální systém rolety s nejlepšími tepelnými vlastnostmi a příznivou cenou v porovnání s ostatními systémy podobného druhu.

Rolety - MONO BP

Rolety - MONTÁŽ DO PŘEKLADŮ