Žaluzie

Interiérové žaluzie - Max 25

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Nabízíme širokou paletu žaluzií, které uspokojí každého zakázníka. Sortiment čítá tyto typy žaluzií: Euro klasik, Euro design, Wood line (imitace dřeva), luxusní dřevěné žaluzie, horizontální žaluzie, vertikální žaluzie a Atyp.

Dokonalé splynutí žaluzií s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti těchto žaluzií.

Lišty standardně dodáváme v 9-ti barevných odstínech. Jedná se o tato provedení:


 

 

Lamely standardně dodáváme ve 33 barevných odstínech. Jedná se o tato provedení:

 

 

 

Tam kde končí možnosti běžných žaluzií začínají vystupovat přednosti plisé. Kromě zastiňovací funkce splňují především požadavky na dekoraci a možnosti sladit barevně Váš interiér dle potřeby. Plisé žaluzie představují nový prvek v zastiňovací technice, vhodný do každého typu interiéru. Plisé žaluzie dodáváme ve velkém sortimentu barev a různých stupních propustnosti světla. Předností plisé žaluzií je především jejich mnohostrané použití a vysoká dekorativnost. Využití naleznou předveším při zastínění střešních oken, zimních zahrad a atypických tvarů a sklonů oken.