Ideal 8000

Ideal 8000 Profil Ideal 8000

Ideal 8000 je profilový systém se stavební hloubkou 85mm. Souhrou velké stavební hloubky s pohledným designem vznikl okenní systém, který je nejen energeticky úsporný, ale i vzhledové na nejvyšší úrovni. Velká stavební hloubka, jakož i šestikomorová konstrukce zajišťují optimální tepelnou izolaci a příjemné ticho ve vašem domě. Zvolte si bezpečí a příjemnou atmosféru bydlení.


Vaše výhody při použití systému IDEAL 8000:
85 mm stavební hloubka
systém středového těsnění s třemi úrovněmi těsnění
6ti komorové provedení
konstrikce umožňuje skladbu skla až do tloušťky 51mm
Uw možná až do hodnoty 0,67 W/m2K
uložení kovací drážky pro optimální ochranu proti vloupání
velká škála barevných provrdení

Ideal 8000 aluskin
Jednoduše více světla, bezpečnosti a tepelné pohody - naše vlajková loď...
Až splynutí křídla s izolačním sklem v jeden pevný celek dělá technologii vlepování skel tak výjimečnou - proto už více nepoužíváme ocelovou výztuž v křídle, což nám umožnilo zlepšit tepelně izolační vlastnosti profilu až o 20%. Štíhlý vzhled křídla propouští do interiéru více světla, což má pozitivní vliv na tepelnou a světelnou pohodu a solární zisky. Tak spolu s Vámi snižujeme náklady na energie. Pevné spojení skla s křídlem v jeden celek Vám přináší ješte vyšší bezpečnost - doma bezpečněji než dosud.

Výhody IDEAL 8000® - v přehledu:
Vlepená skla jsou v automobilovém průmyslu už standardem. V klasické výrobě oken se otevírá díky technologii vlepování izolačních skel do křídla profilového systému úplně nová dimenze. - více prosvětlený interiér díky štíhlému profilu křídla - stavební hloubka 85mm - 8-komorový profil - systém se středovým těsněním (vyšší zvuková / tepelná izolace a odolnost vůči zatékání) - dvě designové varianty křídla- odvedení sil od skla přímo na příčky uvnitř profilu - cca. o 20% lepší tepelně izolační vlastnosti - zvýšená odolnost vůči vloupání v oblasti spoje skla a křídla - nedochází k posouvání křídla vůči sklu (díky technologii vlepování skel do křídla) - tvarově stabilní a bezpečné řešení při atypických elementech - už žádné sedání křídla po dobu používání- vhodné pro pasívní domy (standardní provedení Uf = 1,0 W/m2K)

Plastová okna od fa. Idealfenster a.s. spojují nejmodernější okenní techniku s nejvyššími požadavky na pohodlí bydlení tak, že i v dalších desetiletích budou naše okna Vašimi přáteli.