Nachrichten:

Text v němčině:   
 


AVANTIS 95

Avantis 95 Passivhaussystem
ist das perfekte Aluminium Fenster-und Tür-System für hohe Gebäude und widersteht den extremsten Wetterbedingungen.

Bautiefe Rahmen: 95 mm
Bautiefe Flügel: 105 mm
Falztiefe Rahmen / Flügel:22 / 30 mm

Wärmedurchgangskoeffizienten:Uf = 0,69 - 0,91 W/m2K (EN ISO 10077-2)

Dreh- Drehkippfenster: Uw = 0,80 W/m2K - mit Zertifikat vom Passivhausinstitut
Uw = 0,78 W/m2K - mit Zertifikat vom Ift Rosenheim

Widerstand gegen Wind: C5 (EN12210); E1950 (EN 12208); 4 (EN 12207)

Blowerdoor Test: 0,19 m3/hm2 (50 Pa)


Das Avantis 95 Passive Fenster ist einfach herzustellen und zu installieren. Es erfordert keine spezielle Werkzeuge oder Geräte und basiert auf dem modularen Sapa Fenstersystem A75.

Bezkonkurenční nový systém ARTLINE

ARTLINE - LIGHT IS MORE

„Více světla!"

Goethova údajná poslední slova by nemusela být nikdy vyřčena, kdyby již tenkrát existoval ARTLINE od SAPA Building System.

Sklo je jedním z dominantních stavebních materiálů moderní architektury. Poskytuje výhled do přírody a zároveň chrání před vnějšími vlivy jako je vítr, déšť a mráz. Může však sloužit i jako designový prvek. Svojí lehkostí a průhledností se stalo neodmyslitelnou součástí našich domovů. Nic by tu nepřekáželo více než masivní rámy, které brání výhledu a zadržují denní světlo. ARTLINE , nový posuvný systém společnosti SAPA Building System zajišťuje svým až tři metry vysokým bezrámovým křídlem, které sahá od země po strop, pocit slunného a vzdušného bydlení.

A92 BR

A92 BR

A92 BR je ideálním řešením pro průstřelu odolné aplikace. Jedná se o tepelně izolovaný systém pro fixní zasklení otvorů, oken, dovnitř i ven otvírajících se dveří se stavební hloubkou rámu 92mm a stavební hloubkou křídla 102mm.

Odolnost proti průstřelu je certifikována striktně dle EN1522 a zkušební metody dle EN1523.

Systém A92BR byl vyvinut pro budovy a pracoviště se zvýšeným bezpečnostním rizikem:

ambasády a vládní budovy, bankovní a poštovní instituce, věznice a policejní, stanice, armádní objekty, armádní objekty, soudní budovy, kongresová centra, noční kluby, letiště.

Profil Ideal 8000

  Ideal 8000 je profilový systém se stavební hloubkou 85mm. Souhrou velké stavební hloubky s pohledným designem vznikl okenní systém, který je nejen energeticky úsporný, ale i vzhledové na nejvyšší úrovni. Velká stavební hloubka, jakož i šestikomorová konstrukce zajišťují optimální tepelnou izolaci a příjemné ticho ve vašem domě. Zvolte si bezpečí a příjemnou atmosféru bydlení.

 

Slunolamy

Protislunečná ochrana: Lamely

Systém protislunečné ochrany pro fasády. Systém lisovaných hliníkových lamel umožňuje regulaci světla obsahujíc významné úspory při vnitřním chlazení budov, a to vytvářením zastíněných zón, které snižují energetický dopad na tyto zóny.

Ve snaze vyhovět nejrozličnějším potřebám existují lamely v různých velikostech, takže je možné jich použít ve všech typech projektů.

Vlepování izolačních skel

Vlepování izolačních skel Inovace a ne imitace

Věrní tomuto mottu rozvinul aluplast® dále techniku oken. Vlepování izolačných skel, přihlášené jako patent, které umožňuje stabilizaci okenního křídla bez doposud používané ocelové výztuhy je jedinečné nejen na německém, ale i na evropském trhu. Vlepování izolačních skel je k dispozici v sériích IDEAL 4000, 5000, 6000, 7000 a 8000.

Základní ventilace Basic Air Plus ®

Vyvinuli jsme samostatně pracující Basic Air Plus® ventilaci, která si sama řídí výměnu vzduchu dle stávajících podmínek v místnosti a tím zajišťuje snížený odběr energie i při hygienických větracích podmínkách.

více informací