O nás

Společnost Idealfenster a.s. vyrábí plastová a hliníková okna, dveře, rolety, zimní zahrady, rolovací garážová vrata, automatické dveřní systémy a prosklené fasády zejména na průmyslových a obchodních objektech.


Zakázky našim zákazníkům úspěšně realizujeme jak v České republice, tak i v zahraničí. Veškeré plastové výrobky jsou vyráběny z materiálů fa. ALUPLAST z SRN. Tyto materiály zaručují vynikající pevnost, tvarovou stálost, nehořlavost a esteticky vytříbený vkus. Používané výrobní materiály zároveň splňují všechny delkarované parametry, které jsou podloženy certifikáty a atesty příslušných zkušeben v ČR.


Zakázky na bázi hliníku firma produkuje ze systému profilů a příslušenství "SAPA", který je součástí společnosti SAPA building systém se sídlem ve Švédsku. V posledních letech stoupající poptávka po zakázkách z hliníku se projevuje tím, že firma Idealfenster a.s. vstupuje do obchodních vztahů se stavebními firmami při realizaci průmyslových staveb, ale i obchodních center, administrativních a obchodních budov atd.


Pro plošné pokrytí poptávky našich zákazníků na bázi fyzických i právnických osob jsme vybudovali vlastní obchodní kanceláře v 9 městech a trvalá spolupráce existuje s větším počtem našich externích prodejců. Svoji obchodní činnost nabízíme v Libereckém, Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském, Středočeském kraji a v hlavním městě Praze.