Okenní systémy

Cor-70

Industrial s PTM

Představuje jednoduchý, ekonomický a univerzální systém pro pantová okna, splňující vysoké nároky, který byl vyvinut s cílem uspokojit požadavky konkrétního tržního segmentu.

Více informací

Cor-70

HO s PTM

Systém Cor-70 Skryté křídlo s PTM


Nový design okna s Evropským kanálem, skrytým křídlem a úzkými profily, charakterizovaný svou pohledovou šířkou z venku jen 66 mm, který maximalizuje plochu zasklení s možností dosáhnout až 85% z celkové plochy okna.Táto charakteristika systému dovoluje získat jedinečné prosvětlení interiérů.

Více informací

Cor-70

CC16 s PTM

Systém Cor-70 CC16 s PTM


Systém pantového okna s konstrukční hloubkou 70 mm, jehož silné izolační schopnosti a nízká hodnota propustnosti tepla na rámu, jen 1,7 W/m²K, jsou dosaženy díky dokonalé kombinaci designu hliníkových profilů, polyamidových tyčí šířky 35 mm, dutého těsnění z E.P.D.M. materiálu a systému vyplňování vnitřního obvodu drážky pro sklo pěnou z polyolefinu.

Více informací

Cor-70

HO CC16

Systém Cor-70 Skryté křídlo CC16 s PTM


Systém pantového okna s konstrukční hloubkou rámu 70mm se skrytým křídlem, který v sobě spojuje funkčnost a estetičnost hliníkových profilů.

Více informací

Cor-80

Industrial PTM

Systém Cor-80 Industrial s PTM


Nový koncept pantového systému s Evropským kanálem, schopný dosáhnout maximální úrovně vodotěsnosti, energetické úspornosti a zvukové izolace.

Více informací