Okenní systémy

Cor-70

Industrial s PTM

Představuje jednoduchý, ekonomický a univerzální systém pro pantová okna, splňující vysoké nároky, který byl vyvinut s cílem uspokojit požadavky konkrétního tržního segmentu.

Více informací

Cor-70

HO s PTM

Systém Cor-70 Skryté křídlo s PTM


Nový design okna s Evropským kanálem, skrytým křídlem a úzkými profily, charakterizovaný svou pohledovou šířkou z venku jen 66 mm, který maximalizuje plochu zasklení s možností dosáhnout až 85% z celkové plochy okna.Táto charakteristika systému dovoluje získat jedinečné prosvětlení interiérů.

Více informací

Cor-70

CC16 s PTM

Systém Cor-70 CC16 s PTM


Systém pantového okna s konstrukční hloubkou 70 mm, jehož silné izolační schopnosti a nízká hodnota propustnosti tepla na rámu, jen 1,7 W/m²K, jsou dosaženy díky dokonalé kombinaci designu hliníkových profilů, polyamidových tyčí šířky 35 mm, dutého těsnění z E.P.D.M. materiálu a systému vyplňování vnitřního obvodu drážky pro sklo pěnou z polyolefinu.

Více informací

Cor-70

HO CC16

Systém Cor-70 Skryté křídlo CC16 s PTM


Systém pantového okna s konstrukční hloubkou rámu 70mm se skrytým křídlem, který v sobě spojuje funkčnost a estetičnost hliníkových profilů.

Více informací

Cor-80

Industrial PTM

Systém Cor-80 Industrial s PTM


Nový koncept pantového systému s Evropským kanálem, schopný dosáhnout maximální úrovně vodotěsnosti, energetické úspornosti a zvukové izolace.

Více informací

Okenní systém

MB-86

Nový systém hliníkových oken a dveří MB-86 nabízí vynikající izolační vlastnosti a je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Je to první hliníkový systém, který používá křemičitý aerogel vyplněný netkanou skleněnou textilií (ve verzi AERO), který pomáhá dosáhnout špičkových teplotních parametrů (Uw celého okna od 0,8 W/m2K, Ud dveří od 1.0 W/m2K). Vysoká pevnost profilů umožňuje výrobu konstrukcí velkých rozměrů a hmotností (křídlo okna/dveří až 200 kg!), a také konstrukcí odolných proti vloupání.

Více informací

Okenní systém se skrytým křídlem

MB-86US ST, SI

Systém MB-86US je architektonická varianta okenního křídla základního systému MB-86. Aktivní okenní křídlo je zvenku neviditelné a všechny části rámové konstrukce tak vypadají stejně bez dodatečných rušivých linií.

Více informací

Pasivní standard

MB-104

Nejnovější okenní a dveřní systém MB-104 Passive je špičkový produkt, který splňuje parametry pro pasivní výstavbu. Německý institut Passive House v Darmstadtu hodnotí pasivní standard při dosažení Uw celého okna menší než 0,85 W/m2K a to se sklem Ug 0,7 W/m2K. Okna MB-104 PASSIVE tento parametr splňují díky vynikajícímu prostupu oknem Uw 0,8 W/m2K.

Více informací

Vyšší izolace

MB-70

MB-70 je moderní systém pro výrobu oken a dveří se zvýšenou tepelnou izolací. Splňuje požadavky na tepelnou izolaci dle ČSN 73 0540.

Více informací

Skryté křídlo

MB-70US, MB-70US HI

Systém MB-70US je variantou standardního systému MB-70.

Více informací

Vysoká izolace

MB-70HI

MB-70 HI je prověřený systém s dobrou tepelnou izolací. Tepelný komfort je vyšší než u standardních systémů díky speciálním izolačním vložkám v profilech a také pod sklem.

Více informací

SYSTÉM OKENNO-DVEŘNÍ S TERMICKÝM MŮSTKEM

MB-60

Systém MB-60 je kompletní systém pro výrobu hliníkových konstrukcí s tepelnou izolací. MB-60 je vhodný k výrobě oken, stěn a dveří, kde nejsou kladeny vysoké nároky na tepelnou izolaci, ale zároveň nabízí dostatečnou konstrukční tuhost a pevnost při zachování přijatelných ekonomických nákladů.

Více informací