Okenní systémy

Systém Energeto®

ENERGETO 8000

energeto® 8000 s 85mm stavební hloubkou byl koncipovaný speciálně pro segment novostavby a presvědčí nejlepšími tepelnoizolačními hodnotami. 85 mm- systém je dostupný v designu Classic-line a okouzlí svými rovnými líniemi. Mimo toho dosahuje nevídanou Uf hodnotu 0,94 W/m2K.

Více informací

Systém Energeto®

ENERGETO 5000

energeto® 5000 je jako středový těsnící systém se stavební hloubkou 70 mm nenahraditelný zejména při renováci. Práve v oblasti sanace dosáhnete s energeto® 5000jedinečné hodnoty.

Více informací

Systém Energeto®

ENERGETO 4000

Dorazový těsnící systém energeto® 4000 se stavební hĺoubkou 70 mm se používá převažně v oblasti sanace a přesvědčí ušlechtilým profilovým vzhledem, který umožňuje větší dopad světla do obytné místnosti při vynikajícich tepelněizolačních vlastnostech.

Více informací

Série IDEAL

IDEAL 4000

Plastová okna vyrobená z tohoto profilu představují rozumnou investici do Vašeho bydlení nejen díky vlastní perfektní kvalitě, ale také proto že patří k těm nejvíce objednávaným. Tento Profil zajišťuje výbornou hlukovou i tepelnou izolaci.

Více informací

Série IDEAL

IDEAL 5000

70mm stavební hloubka s vynikajícímií tepelně-izolační vlastnosti IDEAL 5000® slouží pro prvotřídní pocit tepla. Vysoce kvalitní profilové systémy od aluplastu nabízejí vynikající ochranu proti vloupání a tím i pocit bezpečí.

Více informací

Série IDEAL

IDEAL 8000

Ideal 8000 je profilový systém se stavební hloubkou 85mm. Souhrou velké stavební hloubky s pohledným designem vznikl okenní systém, který je nejen energeticky úsporný, ale i vzhledové na nejvyšší úrovni. Velká stavební hloubka, jakož i šestikomorová konstrukce zajišťují optimální tepelnou izolaci a příjemné ticho ve vašem domě. Zvolte si bezpečí a příjemnou atmosféru bydlení.

Více informací

Série IDEAL

IDEAL 7000

IDEAL 7000® classic-line je vynikající profilový systém ve stavební hloubce 85mm. Prvotřídní kvalita a vícekomorová technika profilu zajišťují nejlepší tepelnou izolaci. Toto redukuje náklady na vytápění a poskytuje příjemný pocit z bydlení.

IDEAL 7000®- je vhodný pro všechny typy stavebního napojení.

Více informací